Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.

Microsoft rozdává Lumie

Internetem koluje, že se Microsoft chce zbavit značky Lumia. Tomu již dříve nasvědčovaly některé úniky, nyní se ale Microsoft začal podezřele zbavovat Lumií 950 - dostane ji zdarma každý, kdo si koupí Lumii 950 XL. Není to sice jen tak, nabídka se týká pouze amerického Microsoft Store na odemčené Lumie, navíc končí již prvního května.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Oba telefony se ještě neprodávají ani půl roku, Microsoft je ale prakticky rozdává zdarma. To by bylo u normálního výrobce velmi divné, u Microsoft to značí jediné - chce se jich zbavit. Nakupující totiž ušetří 549 dolarů. Nejde přitom o špatný dárek, disponuje totiž 5.2" WQHD displejem, 3GB RAM, 32GB pamětí a Snapdragonem 808.

Lumiím se v poslední době příliš nedaří, Microsoft v posledním čtvrtletí prodal pouze 2.3 milionu Lumií, což je oproti 8.6 milionům z předchozího čtvrtletí propad o 73%.

Bude zajímavé sledovat, jak se bude konec Lumií odehrávat dále, Microsoft by totiž měl v blízké době představit Surface Phone a co se hardwaru týče, začít se chovat jako Apple - jeden telefon, několik málo notebooků a tabletů, vše drahé a v nadprůměrném provedení. Lumie by tak Microsoft úplně pohřbil a jeho hardware by byl prostě Surface.

Zdroj: Microsoft

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Neaktivní Účet 26.4.2016 8:42
Avatar
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
ostrozan
Redaktor
Avatar
ostrozan:26.4.2016 11:53

a co se hardwaru týče, začít se chovat jako Apple - jeden telefon, několik málo notebooků a tabletů, vše drahé a v nadprůměrném provedení.

pokud by toto měla být pravda , tak to bude nejhorší ze špatných rozhodnutí, jaké kdy v MS učinili - Američani už svého boha mají a konvretovat nebudou :)

 
Odpovědět
26.4.2016 11:53
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar

Člen
Avatar
Odpovídá na ostrozan
:26.4.2016 14:05

Spekulace ohledně Surface Phonu to tvrdí, když se koukneš na tabletonotebooky Surface, už to mají v praxi. :)

 
Odpovědět
26.4.2016 14:05
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.