Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

OnePlus se chystá představit nový telefon

Čínská společnost OnePlus, která už několik let produkuje telefony, které svým hardwarem hravě překonávají vlajkové lodě konkurence, a přitom jsou mnohem levnější, na Twitteru oznámila, že bychom se 15. listopadu měli dočkat zařízení, které v sobě bude mít nejnovější Qualcomm Snapdragon 821 o taktu 2.35GHz.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Z různých úniků již víme, že by se telefon měl pravděpodobně jmenovat OnePlus 3T a být tak drobným vylepšením stávajícího OnePlus 3, stejně jako je OnePlus X drobně upgradovaným OnePlus One. Jiné zdroje také tvrdí, že by OnePlus 3T měl skrývat 8GB RAM, 3500-4000mAh baterii a samozřejmě DASH Charge, tedy rychlé nabíjení. V Číně již byl neznámý telefon od OnePlus se Snapdragonem 821 certifikován k prodeji, jednalo se ale o zařízení s LCD displejem. Ředitel společnosti Carl Pei přitom na Twitteru prohlásil, že se v nejbližší době OnePlus nechystá opustit Optic AMOLED displeje, osazení nového telefonu LCD displejem by tak bylo krajně nesmyslné.

Zda jsou spekulace pravdivé, či ne, se dozvíme 15. listopadu 2016, kdy nám OnePlus ukáže, co skrývá pod pokličkou. V plánu je živé streamování události na Facebooku, informovat by měl také Twitter @oneplus. Jisté je zatím pouze to, že nové zařízení poběží na Snapdragonu 821 a systém bude založen na Androidu 7.0 Nougat.


Současný OnePlus 3; Zdroj: OnePlus

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala 10.11.2016 21:36
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!