PHP týden Body zdarma
Pouze tento týden sleva až 80 % na PHP e-learning
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde

První BlackBerry nevyrobené v BlackBerry

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Zatím neoznámené BlackBerry DTEK60 je již možno předobjednat na e-shopu s elektronikou NCIX. Podle kanadského prodejce bude phablet k dispozici za cenu 535 dolarů (v přepočtu asi 12 900 korun) a jeho prodej bude započat 10. listopadu 2016.

BlackBerry

(obr. zdroj: gsmarena)

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Nové BlackBerry DTEK60 bylo hlavně v posledních dnech častým podmětem úniků informací, jejichž většina vznikla ze strany americké agentury FCC (Federal Communications Commission), která se stará zejména o certifikace pro mobilní telefony.

Z uniklých informací víme, že nový smartphone s Androidem od BlackBerry bude obsahovat 5,5 palcový Quad HD (2560 x 1440pixelů) displej a poháněn bude špičkovým procesorem Qualcomm Snapdragon 820, doprovázeným 4GB operační paměti RAM.

Dalšími specifikacemi, které jistě stojí za zmínku jsou 32 GB vnitřní uložiště s možností rozšíření o paměťovou kartu, 21 megapixelový zadní fotoaparát který umí nahrávat až 4K video, nebo například přední 8 megapixelový snímač. Phablet by měl také obsahovat čtečku otisků prstů. Baterie pak bude mít kapacitu 3000 mAh a bude ji možno dobíjet pomocí USB-C konektoru.

Díky těmto uniklým informacím již víme o BlackBerry DTEK60 prakticky vše jako například i to, že bude prvním hardwarovým výrobkem této společnosti, který bude vyráběn výrobci 3. stran. Zbývá tedy už jen poslední věc, kterou je jeho oficiální oznámení.

Zdroj: gsmarena


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 4.10.2016 18:25
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!