Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Stratocaching - Vesmírný Geocaching

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Určitě znáte hru Geocaching, ve které hledáte schované „kešky“. Keška je krabička, ve které můžete nalézt předměty na výměnu, nebo jenom blok s nálezci, do kterého se zapíšete. A pravidla Geocachingu jsou úplně jednoduchá – najdete kešku, zapíšete se a zase jí schováte na stejné místo. A Stratocaching je vylepšená verze této hry. Pravidla jsou v podstatě stejná, jenom princip schování kešek se změní. 12 kešek ve tvaru javorového semínka bude vyneseno balónem do stratosféry, odkud budou vypuštěny na zem. Po dopadnutí vyšle „semínko“ svoje GPS souřadnice do aplikace pro chytré telefony a hledání může začít!

Logo Stratocaching

(logo, zdroj: stratocaching­.idnes.cz)

Tato vesmírná hra začíná 25. října, tedy přibližně za dva týdny. Pokud se chcete zúčastnit, musíte se zaregistrovat na stránce http://stratocaching.idnes.cz/ a stáhnout si aplikaci Stratocaching do svého chytrého telefonu.

Zúčastníte se vesmírné hry Stratocaching?


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 9.10.2014 20:43
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!