RUBY? Pohodový přivýdělek a zkušenosti pro nadšence, který nám pomůže sepsat několik článků o Ruby. Ozvi se nám na redakce (zavináč) itnetwork (tečka) cz.

Stratocaching - Vesmírný Geocaching

Zpravodajství Mobilní zařízení Stratocaching - Vesmírný Geocaching

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Určitě znáte hru Geocaching, ve které hledáte schované „kešky“. Keška je krabička, ve které můžete nalézt předměty na výměnu, nebo jenom blok s nálezci, do kterého se zapíšete. A pravidla Geocachingu jsou úplně jednoduchá – najdete kešku, zapíšete se a zase jí schováte na stejné místo. A Stratocaching je vylepšená verze této hry. Pravidla jsou v podstatě stejná, jenom princip schování kešek se změní. 12 kešek ve tvaru javorového semínka bude vyneseno balónem do stratosféry, odkud budou vypuštěny na zem. Po dopadnutí vyšle „semínko“ svoje GPS souřadnice do aplikace pro chytré telefony a hledání může začít!

Logo Stratocaching

(logo, zdroj: stratocaching­.idnes.cz)

Tato vesmírná hra začíná 25. října, tedy přibližně za dva týdny. Pokud se chcete zúčastnit, musíte se zaregistrovat na stránce http://stratocaching.idnes.cz/ a stáhnout si aplikaci Stratocaching do svého chytrého telefonu.

Zúčastníte se vesmírné hry Stratocaching?


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 9.10.2014 20:43
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!