Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

Telefony se starším Snapdragonem se Nougatu nedočkají

Procesory 8** řady Snapdragon od Qualcommu nalezneme především ve výkonných (a většinou i drahých) telefonech, od kterých bychom očekávali nadstandardní délku softwarové podpory a vydávání nových verzí Androidu. Populární telefony, jako například Sony Xperia Z3 (a Compact verze), Nexus 5 nebo HTC One M8, běží na více než dva roky staré generaci Snapdragonů, konkrétně na modelech 800 a 801. A Nougatu se nedočkají.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Zatím to není oficiální, ale je to logické. Nový Android s názvem Nougat totiž přišel s podporou API Vulkan. Google si od něj slibuje především vyšší výkon ve hrách. A tyto dva staré SoC, které můžeme stále nalézt v levnějších a zároveň výkonnějších telefonech, Vulkan nezvládnou. Právě proto by je měl Qualcomm zabít a nevydat nové ovladače.

Právě Vulkan se zdá být důvodem, proč Qualcomm ovladače nevydá a odsoudí tak starší, ale stále populární SoC, k postupnému odchodu z trhu.

Zdroj: 9to5Google; @LlabTooFeR


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsala 27.8.2016 18:51
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!