Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Ve Velké Británii přicházejí na trh Huawei Watch

Nejočekávanější hodinky letošního roku vstupují na trh ve Velké Británii. Čínská firma Huawei je tak další firmou, která nám bude mimo chytrých telefonů nabízet také hodinky. Zatímco u nás si na ně musíme ještě chvíli počkat, ve Velké Británii se již rozjíždí prodej. A jejich cena není zrovna nejmenší. Nejlevnější jsou k dostání od 283 liber. Cena se navíc blíží k nejlevnějšímu modelu již známých Apple Watch, takže pokud přemýšlíte o chytrých hodinkách, jistě zabere chvilku přemýšlení, zda sáhnout po značce Apple, či Huawei.

Huawei nám bude také nabízet variantu s ocelovým páskem, jejíž cena bude 329 liber a za tu nejlepší variantu Rose Gold budou prodejci chtít až 599 liber, v přepočtu 24 tisíc korun, což není zrovna malá částka.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

A jak vybavené Huawei Watch budou? Budeme se dívat na 1,4″ AMOLED display, který nabídne rozlišení 400x400 a jemnost 286ppi. Display bude navíc pokrytý safírovým sklíčkem. Tělo hodinek je vyrobeno z tvrzené oceli a hodinky jsou určeny jak mužům, tak i ženám. Operačním systémem pohánějící Huawei Watch je Android Wear.

Hodinky nám nabídnou také velmi užitečné funkce, které jistě nebudou k zahození. Nechybí například krokoměr, který bude sledovat, jak moc se během dne pohybujete. Hodinky ale také nabídnou třeba senzor srdečního tepu, či notifikace SMS, emailu nebo příchozího hovoru z aplikací (Facebook, Messenger, Viber a další...). A jak často budete nabíjet? Hodinky by měly vydržet jeden a půl dne, poté je budete muset na 75 minut odložit. Hodinky disponují certifikací IP67, což znamená, že jsou odolné proti vodě a prachu.

Huawei Watch

Závěrem musíme říci, že tyto hodinky nevypadají vůbec špatně a Huawei má šanci uspět. Jejich cena je sice opravdu vysoká, ale své zákazníky si tyto hodinky jistě najdou.

Zdroj: Wareable


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Filip Bašus 10.11.2015 20:22
Avatar
Věnuji se psaní článků o mobilních zařízeních a o firmě Microsoft.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!