PHP týden První novoroční výprodej
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP

Xiaomi za dva dny představí další zařízení

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Už za necelé 2 dny, ve čtvrtek 23. dubna, představí Xiaomi další své parádní zařízení. Není to zcela jisté, ale pravděpodobně se bude jednat o vylepšenou verzi telefonu Mi 4 – Xiaomi Mi 4i. Telefon by měl disponovat velikým 4,9-palcovým full-HD displejem, 64-bitovým osmijádrovým procesorem Snapdragon 615 SoC od Qualcommu a 2GB RAM. Zadní fotoaparát by měl fotit s rozlišením 12 MPx, přední pak s 4,8 MPx. Také bychom se mohli dočkat Androidu Lollipop, nebo podpory LTE. Zatím to však není jisté, na podrobné specifikace si musíme počkat do čtvrtka.

i is coming
Naši partneři možná hledají právě tebe!

(i is coming, zdroj: xiaomi.com)

Celé představení bude probíhat na oficiálním webu Xiaomi na livestreamu. Bude celé v Angličtině a mělo by začít přesně v 11 hodin našeho času. Livestream bude probíhat zde.


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 21.4.2015 15:31
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!