Discount week - September
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Xiaomi Mi Band 1S - vylepšený náramek monitorující tep

Chytrá nositelná zařízení, neboli wearables, se stávají stále populárnějšími – především pak chytré hodinky a chytré fitness náramky. Trhu s chytrými náramky vede jednoznačně čínská společnost Xiaomi, která prodala už více než 6 milionů náramků Mi Band. Kromě toho, že Mi Band je superlevný (jak už bývá u Xiaomi zvykem), tak nabízí i spoustu funkcí. Umožňuje počítat kroky, ušlou vzdálenost, nebo monitorovat spánek. Také má v sobě vibrační motorek, takže vás upozorní na příchozí hovor, nebo poslouží jako budík. Je vodotěsný (certifikace IP67 – ponoření do hloubky jednoho metru na půl hodiny) a na jedno nabití by měl vydržet necelý měsíc provozu. Nabízí také speciální funkce pro Xiaomi zařízení, jako například odemknutí telefonu, pokud je náramek nablízku.

Mi Band 1S
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

(Xiaomi Mi Band 1S, zdroj: gsmarena)

Dnes Xiaomi oficiálně představilo vylepšenou verzi svého fitness náramku – Mi Band 1S. Oproti předchozímu modelu nabídne senzor na měření srdečního tepu. Vzhled se v podstatě vůbec nezměnil, i všechny ostatní funkce zůstaly zachovány. Baterie s kapacitou 45 mAh je také stejná, takže výdrž náramku se o něco zmenší. Náramek bude zhruba o gram těžší, než předchozí – bude vážit kolem 5.5 gramu. Prodávat se začne 11. listopadu v Číně za 99 yuanů, což je v přepočtu necelých 400 korun. Dostupný bude v osmi barvách.

Zdroj: gsmarena, hdblog


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 7.11.2015 21:24
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Adam Ježek:7.11.2015 22:30

A já si právě koupil první miband. Sakra... :D
Tak ono stejne bude chvili trvat nez bude k dostani i u nas nebo na eBayi.

Odpovědět
7.11.2015 22:30
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.