Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

ZenWatch 3: nové nejhezčí chytré hodinky?

V těchto dnech se v Německém hlavním městě odehrává jako každý rok veletrh IFA, na kterém se pokaždé objeví spousty novinek ze světa moderních technologií včetně mobilních zařízení. Tento rok nezůstal pozadu ani Asus, který zde představil dalšího nástupce svých chytrých hodinek s Androidem Wear - ZenWatch 3. generace.

Hlavní změnou oproti předchozím modelům je design. Předchozí generace ZenWatch byli vždy hranaté a nyní se taiwanská společnost rozhodla udělat razantní změnu a 1,39 palcový AMOLED displej s rozlišením 400 x 400 pixelů zakulatit. Změna je to rozhodně k lepšímu, hodinky vypadají mnohem lépe a působí více ergonomicky. Nový design na první pohled docela připomíná chytré hodinky Huawei Watch, které byly právě díky své vizáži velmi úspěšné.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Další změnou, kterou již neuvidíme na první pohled je použití nového procesoru od Qualcommu a to Snapdragon 2100, který by měl hodinkám zajistit dvoudenní výdrž na jedno nabití, také se chlubí faktem, že hodinky je možné nabít na 60% za necelých 15 minut. Asus je také pyšný na krokoměr, který by měl s jejich fitness aplikací zajistit až 95% přesnost měření ušlé vzdálenosti. Toto vše se podařilo vměstnat do 9,95mm tenkého těla hodinek, což je méně než u ikonických Apple Watch a měli by působit i mnohem tenčím dojmem než výše zmiňované Huawei Watch.

Asus Zenwatch 3

(obr. zdroj: Pocket-lint)

Hodinky Asus ZenWatch 3 by se měly začít prodávat začátkem října v Německu, k dispozici by měly být 3 barevné varianty a jejich verze s koženým, nebo gumovým páskem. Cena u levnější verze s gumovým páskem by se pak měla vyšplhat asi na 230€ (cca 6 300Kč).

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa mobilních zařízení
Článek pro vás napsal Pavel Junek 3.9.2016 16:18
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!