Halloweenská akce! Na stránce s dobitím bodů zadej dole kód STRASIDELNYCH20 a získej porci +20% bodů zdarma!
Akce končí 31.10. o půlnoci.

Nová verze Windows App Studia

Zpravodajství Programování Nová verze Windows App Studia

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Microsoft nedávno představil novou verzi Windows App Studia, což je webové vývojářské prostředí pro tvorbu aplikací na operační systém Windows, které vám umožní ihned vložit vaši tvorbu do WebStore. Mezi hlavní novinky této verze patří možnost tvorby aplikace bez použití Visual Studia a tudíž i bez psaní jakéhokoliv kódu. Od této novinky si Microsoft zřejmě slibuje větší aktivitu ze strany vývojářů, pravdou ovšem je, že bez použití kódu jsou možnosti tvorby programu velice omezené. Veškeré starší projekty je možné převést na novější verzi pomocí několika málo kliknutí. Aplikace vytvořené v tomto vývojářském prostředí můžete spustit na počítači, na telefonu nebo například na Raspberry Pi 2.

Zdroj: blogs.windows.com


 

 

Zprávu pro vás napsal Jan Suchomel 6.11.2015 15:06
Avatar
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa programování
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!