Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!

Amazon začíná s Černým pátkem o tři týdny dříve

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

V USA je Černý pátek tradičním dnem, ve který mají všechny obchody velké slevy a toužené předměty koupíte i za poloviční cenu. Spolu s rozšířením e-shopů se Černý pátek rozšířil i do zemí, kde působí Apple, Google a nebo právě Amazon. Ten se totiž tento rok rozhodl, že uspořádá "Countdown Event", při kterém bude každý den až do Černého pátku zveřejňovat nové a nové slevy. V této akci pořídíte například telefon Motorola Moto X v 16GB variantě za pouhých $199.99. Tyto slevy jsou ovšem oproti Černému pátku pořád velmi nízké a v osudný den se ceny většiny produktů razantně zmenší. Black Friday ovšem neuznává jen Amazon, ale například i Google ve svém Play Store nebo Apple s iTunes. České obchody se do Černého pátku také zapojují, a to nejen ty internetové, ale i kamenné.

Zdroj: Amazon


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala 2.11.2015 15:03
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Richard
Člen
Avatar
Richard:2.11.2015 15:31

Příští týden jsem chtěl nakoupit nový Macy do firmy, kdybych tady tu novinku neviděl ani bych si neuvědomil že můžu ušetřit pěkný peníze když počkám, díky :-).

Odpovědět
2.11.2015 15:31
$action = $_GET['Life']; | Když dáš mínus, napiš proč!
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.