Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Android Auto už běží i na telefonech

Aby mohli řidiči používat Android Auto, bylo až doteď nutné, aby vlastnili autorádio, které Android Auto podporuje. Tuto podmínku nyní Google odstranil, naučil totiž Android Auto aplikaci pro telefony nabízet na displeji telefonu to samé, jako na displeji autorádia. Řidiči se tak i na displeji telefonu dostanou k jednoduchému rozhraní, které má odstraněné rušivé prvky, jako například notifikace, a které umožňuje rychle používat telefon za jízdy bez toho, aby bylo nutné věnovat pozornost telefonu místo vozovky.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Nová funkce se k uživatelům dostane skrze již dostupný update aplikace, který je možné stahovat z Google Play. K dispozici budou čtyři základní tlačítka - mapy, telefonní hovory, poslech hudby a velké tlačítko Domů, které však uživatele nevrátí na domovskou obrazovku launcheru, ale pouze aplikace Android Auto.

Na mobilním telefonu bude možné ovládat prostřednictvím Android Auto více než 500 aplikací, mezi které se řadí například WhatsApp, Spotify nebo Pandora. V nejbližších týdnech se objeví také podpora pro "OK Google", která omezí potřebu dotýkat se displeje telefonu na nutné minimum.


Android Auto už i na telefonu; Zdroj: Google

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala 7.11.2016 20:53
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!