PHP týden Body zdarma
Pouze tento týden sleva až 80 % na PHP e-learning
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde

Apple Music má za necelý měsíc 10 milionů předplatitelů

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Apple Music trhá rekordy. Za necelý měsíc běhu získal Apple 10 milionů předplatitelů. Spotify získalo 10 milionů platících uživatelů za 6 let provozu. Je jisté, že na tak vysokém čísle se podílí 3 měsíční zkušební období zdarma, po jehož skončení někteří uživatelé přestanou Apple Music využívat či přejdou na konkurenční služby, které umožňují poslech s reklamou zdarma, je ale téměř jisté, že bývalí uživatelé Spotify disponující plejádou Apple zařízení u Apple Music zůstanou. Nabízí jim totiž stejnou cenu a snadnější přístup k hudbě díky integraci do systému.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Tak rychlý nárůst uživatelů ovšem nečekal ani samotný Apple, ani vydavatelství. Ta dostanou od Applu první tři měsíce zkušebního období zaplacena. Díky problémům ovšem někteří hudebníci prohlásili, že by raději dali službě přídomek beta.

Hits Daily Double získal tuto informaci od nahrávacích společností, jelikož samotný Apple se zatím vyjádřit nechce, stejně jako u hodinek Apple Watch. Tim Cook ovšem prohlásil, že předplatitelů jsou již miliony. Je tedy otázkou, kolik uživatelů bude mít Apple Music po 6 letech, určitě to ale bude více, než měl po této době Spotify.

Zdroj: Hits Daily Double


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 29.7.2015 14:24
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!