Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Baboom - streaming nezávislé hudby

Kim Dotcom, tvůrce již ukončené službě Megaupload nebo bezpečného cloudu Mega přišel s další službou. Tentokrát se týká hudby. Spotify, Deezer, Rdio, Apple Music, Xbox Music, Google Play Music, Tidal... Služeb pro streaming hudby je již celkem dost. Jenomže kromě Tidalu vám žádná nenabídne možnost streamovat bezztrátovou hudbu. A co víc, Baboom vám umožní ji i nahrávat, a to také bezztrátově.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Baboom se pyšní tím, že je vstřícnější k umělcům. Ti totiž dostanou 90% výdělku, pouze 10% zůstává Baboomu, resp. Dotcomovi. Předplatné stojí necelých 8 AUD, tedy kolem 140 CZK.

Registrace a streaming je samozřejmě zdarma, uložit díla do kolekce můžete na free účtu do počtu stovky, pokud plně dokončíte registraci, 50 pokud zůstanete jen na e-mailu a heslu. Na placeném účtu je velikost kolekce neomezená. Obsahová stránka Baboom však již trošku pokulhává. Jedná se ale o čerstvé dílo, lze tedy předpokládat, že se na ní za chvíli začne objevovat tvorba dostupná na YouTube kanálu MrSuicideSheep (například album End Credits od umělce EDEN). Již teď lze ve službě nalézt album samotného Kima Dotcoma s názvem Good Times. Nyní je pouze na uživatelích, zda uprostřední Baboom či budou nadále využívat SoundCloud, kde jsou nezávislé hudby doslova mraky a YouTube, který je jen o něco málo menší.

Zdroj: @baboom


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala 20.8.2015 12:57
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!