Java týden První novoroční výprodej
Využij prvních novoročních slev a získej od nás až 80 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá Java týden se slevou na e-learning až 80 %

Chrome OS spojí své síly s Androidem

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Google tvrdí, že budoucnost je tvořena mobilními technologiemi, a proto má hned dvě mobilní platformy - Chrome OS a Android. Dle průzkumů Googlu se však Chromebookům příliš nedaří a tvoří pouhé 3% z celosvětové prodeje, zatímco Android využívá přes miliardu zařízení. Tyto čísla nám napovídají, že Chrome OS se nedočkal velikého úspěchu, a proto se zřejmě dočkáme sloučení těchto dvou platforem.

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Vývojáři už dlouhé dva roky pracují na nové verzi Androidu určené pro počítače, která by měla být kombinací Chrome OS a Androidu. Tento nový systém by měl nabídnout rychlost a intuitivní ovládání jako Chrome OS a veškeré aplikace ze světa Androidu. Další novinky bychom se měli dozvědět příští rok. Úplného vydání se ale nedočkáme dříve než v roce 2017.

Zdroj: wsj.com


 

 

Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Michal Žůrek - misaz:30.10.2015 17:17

srandovní je, když někdo Microsoftu řekne, že s tím přišel pozdě. :D

 
Odpovědět
30.10.2015 17:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.