Filmy na Google Play

Nejen uživatelé Android zařízení již dávno znají službu Play.Google díky které mohou do svých zařízení instalovat aplikace, hry,nakupovat hudbu (formou předplatného nebo formou nákupu konkrétního alba či skladby) nebo stahovat e-knihy. Ode dneška obchod Google Play nabízí prodej filmů, které můžete zakoupit nebo zapůjčit.

Google Play
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Martina Ondrušová z Google ČR uvedla: "Ve službě Filmy Google Play můžete vybírat z deseti tisíců snímků, včetně známých filmových hitů až po klasiky, a to i v HD rozlišení. ... Filmy můžete sledovat jak na vašem počítači, tak prostřednictvím aplikace Filmy Google Play ve vašem telefonu, tabletu s Androidem nebo iOS. Snímky lze stáhnout a zhlédnout později i bez internetového připojení. ... Filmy k zapůjčení ve standardním rozlišení začínají již na 20 Kč, známé tituly jsou k dispozici od 59 Kč. U zakoupených filmů se pohybují od 99 Kč a filmové hity pak od 200 Kč."

Žel žádné filmy prozatím nejsou v českém jazyce (nebo se mi je nepodařilo objevit). Většina filmů je v angličtině s celkem širokou nabídkou titulků (kde se již čeština u většiny filmů nachází).


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala Nikola Sterziková (PaNika) 20.6.2014 12:17
Avatar
Autorka se věnuje programování webových aplikací v C# a tvorbě MSSQL databází.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Neaktivní uživatel:20.6.2014 18:11

Kdyby ty filmy stály nějak rozumně, tak si je koupí mnoho lidí. Jenže za jeden film na Google Play si člověk koupí v trafice 20 DVD ...

Odpovědět
20.6.2014 18:11
Neaktivní uživatelský účet
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Neaktivní uživatel
Nikola Sterziková (PaNika):22.6.2014 13:32

ty půjčovné snad zas tak závratné nejsou ne? I když je fakt, že konkurovat YouTube či iVysilani.cz bude těžké :-)

 
Odpovědět
22.6.2014 13:32
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.