MS Office week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Firefox má nový experiment, odkládá panely

Firefoxu stále klesá tržní podíl a Mozilla se snaží zaujmout. I z toho důvodu spustila program Test Pilot, do kterého pravidelně přidává nové experimenty, tedy doplňky, které by se v budoucnu mohly dostat přímo do Firefoxu, a umožňuje koncovým uživatelům jejich vyzkoušení a následné odeslání zpětné vazby.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Nedávno byly ukončeny experimenty No More 404s, který ve spolupráci s Internet Archive zobrazoval místo 404 stránek archivované verze, a Tracking Protection, který umožňoval blokovat sledování lépe, než se tak děje v současném anonymním režimu. Tyto dva experimenty nahradil nový experiment Snooze Tabs, pomocí kterého si lze jednoduše odložit panel na později. Po odložení panel zmizí, a objeví se až ve zvolený čas.


Plugin pro odkládání panelů Snooze Tabs

Kromě experimentu Snooze Tabs se objevil také experiment Pulse, který umožňuje ohodnotit funkčnost stránky ve Firefoxu. Měl by tak pomoci najít chyby ve vykreslovacím jádru. Oba experimenty je možné v poslední verzi Firefoxu aktivovat po stažení doplňku Firefox Test Pilot z webových stránek programu Test Pilot.

Zdroj: Mozilla


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala 24.2.2017 21:59
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Avatar
jakubho
Člen
Avatar
jakubho:26.2.2017 11:49

Ne, že bych používal Firefox, ale tahle utilitka se mi fakt líbí. Jestli bude Mozilla vylepšovat svůj prohlížeč podobnou cestou dlouhodobě, asi by to pro mě byl důvod zamyslet se nad používáním toho prohlížeče...

Odpovědět
26.2.2017 11:49
Chyba-Jediná jistota v životě programátora.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.