Předvánoční slevová akce PHP týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na PHP e-learning!
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů zdarma! Více zde

HTC spustilo svůj obchod pro VR

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

HTC spustilo svůj obchod s hrami pro virtuální realitu, respektive své brýle HTC Vive. Nazvalo ho Viveport a zpřístupnilo zatím pro 30 zemí. Nejde ale pouze o hry, jsou dostupná také 360° videa a jiné různé projevy kreativity, které mohou třeba pomoci žákům ve škole učit se. Pro to všechno bude mít Viveport kategorii.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Prvních 48 hodin provozu obchodu budou k dispozici ve slevě tituly theBlu, Mars Odyssey a Firebird: La Peri, uživatelé je pořídí pouze za 1 dolar. Kromě obsahu pro HTC Vive k obchodu patří také Viveport Community, tedy komunitní centrum pro uživatele, kde jsou zatím k dispozici fóra a blog.

HTC plánuje Viveport rozšířit i na ostatní platformy, časem by zde tedy měly být dostupné i tituly pro konkurenční Oculus Rift. Obsahu pro Playstation VR se pravděpodobně nedočkáme, ale již 13. října startuje jeho prodej a tak má Sony již pravděpodobně připravené kategorie ve svém obchodě Playstation Store.

Viveport ale není jediná cesta, jak získat obsah pro HTC Vive, již nyní je totiž možné stahovat hry ze Steamu, se kterým HTC uzavřelo partnerství. Také jsou tu weby třetích stran jako třeba Itch.io.


Titul theBlu je na Viveportu ve slevě; Zdroj: Wevr

Zdroj: VentureBeat


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 30.9.2016 20:28
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!