První novoroční výprodej Java týden
Hledáš brigádu v IT, která bude 100 % home office a 100 % flexibilní? Pak napiš na: redakce [zavináč] itnetwork.cz pro více info!
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday! Tento týden rovněž sleva na e-learning Java až 80 %

Konference WWDC 2014 bude streamovaná po internetu

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.
Naši partneři možná hledají právě tebe!

Apple oficiálně oznámil, že bude streamovat konferenci WWDC 2014 na jeho stránkách, která se bude konat 2. - 6. června. Poprvé bude stream dostupný i pro uživatele se systémem Windows, uživatelé s Linuxem mají zatím smůlu. Pro sledování je potřeba nainstalovaná aplikace WWDC na iOS 4.2 (což je netradiční krok, protože například aplikace iTunes Festival pro sledování streamu iTF vyžadovala iOS 7.1) a vyšším, OS X se Safari 4 a novějším, Apple TV nebo na Windows s nainstalovaným přehrávačem QuickTime od Applu.

Konference WWDC 2014

Na konferenci mají být představené významné softwarové novinky jako iOS 8 s očekávanou aplikací Healthbook či OS X 10.10 s Flat designem. Očekávány jsou i hardwarové kousky, ohledně kterých ovšem nejsou žádné informace. Velké spekulace panují okolo inteligentních hodinek iWatch.


 

 

Zprávu pro vás napsala 28.5.2014 8:52
Avatar
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!