Java týden Body zdarma
Využij podzimních slev a získej od nás až 40 % bodů zdarma! Více zde
Pouze tento týden sleva až 80 % na Java e-learning!

Konference WWDC 2014 bude streamovaná po internetu

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Apple oficiálně oznámil, že bude streamovat konferenci WWDC 2014 na jeho stránkách, která se bude konat 2. - 6. června. Poprvé bude stream dostupný i pro uživatele se systémem Windows, uživatelé s Linuxem mají zatím smůlu. Pro sledování je potřeba nainstalovaná aplikace WWDC na iOS 4.2 (což je netradiční krok, protože například aplikace iTunes Festival pro sledování streamu iTF vyžadovala iOS 7.1) a vyšším, OS X se Safari 4 a novějším, Apple TV nebo na Windows s nainstalovaným přehrávačem QuickTime od Applu.

Konference WWDC 2014

Na konferenci mají být představené významné softwarové novinky jako iOS 8 s očekávanou aplikací Healthbook či OS X 10.10 s Flat designem. Očekávány jsou i hardwarové kousky, ohledně kterých ovšem nejsou žádné informace. Velké spekulace panují okolo inteligentních hodinek iWatch.


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 28.5.2014 8:52
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!