Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Sales week Easter - 50

Microsoft se pochlubil s aplikacemi pro Surface Dial

Microsoft minulý týden představil Surface Dial - další vstupní zařízení, které doplní dotyk a myš. Bude se dát koupit za 99 dolarů a na počítači Surface Studio ho budou uživatelé moci používat přímo na displeji - vyvolá například rychlou nabídku pro změnu barvy nebo velikosti štětce při kreslení. Nyní Microsoft vypustil seznam aplikací, které ho budou podporovat.


Surface Dial; Zdroj: Microsoft

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Jedná se konkrétně o Revu, Drawboard PDF, Mental Canvas Player, Sketchable, Moho 12, Spotify, StaffPad, Word (Win32 varianta), PowerPoint (Win32 varianta), Excel (Win32 varianta), OneNote (UWP varianta), Windows Mapy, Plumbago, Sketchpad, Hudba Groove, PewPew Shooter, Microsoft Fotky, Malování a Adobe Photoshop (pouze zoomování). Další aplikace budou pochopitelně přibývat. Ke startu ale Microsoft moc vývojářů nesehnal, narozdíl od Applu, který při představení Touch Baru pozval několik vývojářů přímo na pódium, a ti ukázali využití Touch Baru naplno.

Zatím je používání Surface Dialu přímo na obrazovce k dispozici pouze pro nový Surface Studio, Microsoft by měl ale příští rok přidat podporu i do Surface Pro 4 a Surface Booku.

Zdroj: Microsoft Store


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala 31.10.2016 17:34
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Avatar
Petr Čech
Redaktor
Avatar
Petr Čech:31.10.2016 18:45

Co to má uvnitř za HW? $99 vypadá mírně nadsazené...

Odpovědět
31.10.2016 18:45
the cake is a lie
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar

Člen
Avatar
Odpovídá na Petr Čech
:31.10.2016 19:11

Ovšem, že je to nadsazené. Konkrétní obsah sice zatím není znám, protože se ještě neprodává a nikdo teardown neudělal, řekl bych ale, že komponenty z Číny by stály jednotky dolarů.

 
Odpovědět
31.10.2016 19:11
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.