Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Na Google Play přichází podcasty

Zpravodajství Software Na Google Play přichází podcasty

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Podcasty jsou tu s námi již delší dobu. Jako první je zavedl Apple ve svém iTunes Store, poté jej následovalo Spotify a nyní přichází s podcasty ve svém obchodě i Google.

Narozdíl od Applu nemá Google podcasty přístupné v České republice, ale pouze ve Spojených Státech Amerických. Američané nahrávající podcasty se již můžou zapojit a nahrávat své podcasty ještě před tím, než bude služba spuštěna široké veřejnosti. Podcasty větších vydavatelů (televizní a rádiové stanice, noviny a jiná velká média) navíc budou v některých případech zpoplatněné.

Google se poslední dobou snaží rozšířit své působení do všech zákoutí mediálního světa a celkem se mu to daří. Již dříve se spuštěním Google Play Music začal být velkou konkurencí Applu i ve světě digitální hudby. Uvidíme, zda se mu to poraří i s podcasty.

Zdroj: Google Android blog


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 27.10.2015 19:54
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!