Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
Discount week - April - 30

Na Google Play přichází podcasty

Podcasty jsou tu s námi již delší dobu. Jako první je zavedl Apple ve svém iTunes Store, poté jej následovalo Spotify a nyní přichází s podcasty ve svém obchodě i Google.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Narozdíl od Applu nemá Google podcasty přístupné v České republice, ale pouze ve Spojených Státech Amerických. Američané nahrávající podcasty se již můžou zapojit a nahrávat své podcasty ještě před tím, než bude služba spuštěna široké veřejnosti. Podcasty větších vydavatelů (televizní a rádiové stanice, noviny a jiná velká média) navíc budou v některých případech zpoplatněné.

Google se poslední dobou snaží rozšířit své působení do všech zákoutí mediálního světa a celkem se mu to daří. Již dříve se spuštěním Google Play Music začal být velkou konkurencí Applu i ve světě digitální hudby. Uvidíme, zda se mu to poraří i s podcasty.

Zdroj: Google Android blog


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Článek pro vás napsala 27.10.2015 19:54
Avatar
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!