Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Nový OnePlus smartphone bude představen 29. října

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Čínská společnost OnePlus, která v současné době prodává svůj OnePlus 2 s výkonem high-end telefonů za necelých 10 tisíc se rozhodla představit něco nového. Zatím tomu říkají OnePlus X.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Představení OnePlus X bylo naplánováno na 29. října. Telefon byl zpozorován v materiálech FCC (Federální komise pro komunikace) již před nějakoud obou, nyní ale OnePlus jeho vydání oficiálně potvrdil. Podle obrázků z FCC by měl disponovat velkým, 5.5" displejem a vzhledově by měl připomínat iPhone 4. Okraje by měly být kovové, kamera by měla být umístěna v levém horním rohu a to spolu s bleskem. Konektivitu by mělo narozdíl od OnePlus 2 pouze "zastaralé" microUSB. Pohánět by jej měl 1.9GHz procesor a bezdrátově by se uživatel měl připojit na LTE sítě, spojit s ostatními pomocí Bluetooth či určit svoji polohu pomocí A-GPS. Nový OnePlus by měl dokonce podporovat FM rádio.

V současné době koluje po Twitteru hashtag #PowerfullyBe­autiful se kterým začalo samo OnePlus u svého tweetu. Ten zve na 29. října do Londýna a je k němu připojena fotka s velkým X.

Zdroj: OnePlus Twitter


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 14.10.2015 15:49
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!