Chci geek triko! Chci geek triko!
Extra 10 % bodů navíc a tričko zdarma při zadání kódu "TRIKO10"

Snapchat překročil šest miliard zobrazení denně

Zpravodajství Software Snapchat překročil šest miliard zobrazení denně

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Sociální síť Snapchat, která je populární především mezi teeneagery, uveřejnila, že obsah sítě je uživateli zobrazen více, než šest miliardkrát. Přitom se uživatelé ještě v květnu zmohli pouze na číslo dvě miliardy, za půl roku se tak uživatelé stali třikrát více aktivními. Snapchat se tak začíná s fotkami blížit Facebooku, který nedávno oznámil, že videa u něj jsou zobrazena osm miliardkrát za den. Spolu se zobrazeními se Snapchat může pochlubit s dalším hezkým číslem, denně má totiž přes 100 milionů aktivních uživatelů. Jeden uživatel se tak průměrně denně podívá průměrně na 80 fotek.

Zdroj: Financial Times


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 9.11.2015 7:16
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!