PHP týden PHP týden
Pouze tento týden až 80% sleva na PHP, Nette, Symfony!
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací

UberEats startuje v Londýně

Zpravodajství Software UberEats startuje v Londýně

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Uber denně přepraví obrovské množství lidí po celém světě. Proč by ale nemohl přepravovat i předměty? Právě na této myšlence Uber postavil služby UberRush a UberEats. Druhou z nich, UberEats, spouští v Londýně.

Dosud se UberEats dostal pouze do některých měst v USA, například do New Yorku. V Evropě ho mohli uživatelé najít pouze v Paříži. Nyní si ji budou moci užívat i obyvatelé britského města Londýn. UberEats byl spuštěn právě 16. června 2016 v 11 hodin ráno místního času. Londýn je tak osmnáctým městem, kde je UberEats dostupný. UberEats bude fungovat od 11 hodin ráno do 11 hodin večer v centrálním Londýně.

Již na začátku má Uber mezi partnery 150 restaurací a přijít by měly i další. Objednávku mohou uživatelé vytvořit a sledovat v mobilní aplikaci UberEats nebo na webových stránkách UberEats.

Uber chce v Londýně hrát i na čas, takže garantuje, že pokud objednávka nepřijede do 30 minut, uživatel získá 20 liber slevu na další objednávku. Uživatelé, kteří použijí UberEats poprvé, mohou získat 10 liber na svoji první objednávku, stačí při registraci zadat promokód UberEatsLondon.

Dříve byl UberEats dostupný jako varianta Uberu, nedávno ale Uber spustil jeho vlastní aplikaci pro Toronto. Ta se poté rozšířila i na další města.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 16.6.2016 13:16
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!