Java týden Java týden
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Vyhledávač Google zobrazuje texty písniček

Zpravodajství Software Vyhledávač Google zobrazuje texty písniček

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Vyhledávač Google podporuje ve vyhledávání spoustu zajímavých funkcí. Například překládání, převodník jednotek a měn, zobrazování informací o filmu/hudební skupině, nebo definice z wikipedie (odkaz 1, odkaz 2).

Nyní by však měl začít zobrazovat i texty písní. Jednoduše do vyhledávání napíšete název písničky a klíčové slovo lyrics a Google vám zobrazí část jejího textu. Zobrazuje se jenom kousek textu a odkaz na Google Play, kde už je celý. Protože je tato aktualizace zaváděna po etapách, v ČR zatím ještě není dostupná.

Google vyhledávání textů písní

 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 26.12.2014 14:21
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa softwaru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Jirka Vavřík:1.1.2015 18:37

To se začíná nápadně podobat WolframAlpha :-)

Odpovědět 1.1.2015 18:37
Inteligentní nemá čas si pamatovat, inteligentní musí vymýšlet.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.