PHP týden PHP týden
Pouze tento týden až 80% sleva na PHP, Nette, Symfony!
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací

Amazon rozšiřuje Dash Buttons a integruje

Zpravodajství Web Amazon rozšiřuje Dash Buttons a integruje

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Amazon přišel před rokem s novou službou Dash Buttons. Jedná se o tlačítka, která se nalepí kdekoli v domácnosti a po stisknutí automaticky objednají na Amazonu věc, která dochází - prací prášek, tablety do myčky, baterie. Samotné tlačítko si může uživatel zakoupit za $4.99, slevu ve stejné hodnotě poté dostane na první použití tlačítka. Tlačítko je tak fakticky zdarma pro ty, kteří ho využijí.

Dosud byla tlačítka dostupná pouze v USA, to nyní ale Amazon změnil - tlačítka se otevřela dalším třem trhům, konkrétně Rakousku, Německu a Velké Británii. Obyvatelé těchto tří zemí si mohou za 4.99€ (resp. za £4.99 ve Velké Británii) zakoupit Dash Button, kde stejně, jako obyvatelé USA, dostanou slevu na první nákup v ceně tlačítka.

Kromě rozšíření počtu trhů, na kterých jsou Dash Buttons dostupné, se rozhodl i rozšířit počet značek, které podporují Dash Replenishment service. To znamená, že není potřeba si pořizovat tlačítko - pračka Amazonu sama oznámí, že prací prášek došel. Nyní si tak uživatelé mohou automatického dokupu užívat například u značek Bosch, Siemens, Whirlpool a Samsung, v budoucnu pravděpodobně Amazon počet potichu rozšíří.


AWS IoT Button otevřené vývojářům; Zdroj: Amazon

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 31.8.2016 19:42
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Libor Šimo (libcosenior):1.9.2016 6:41

A je to tu. Svet gombička. :-D

Odpovědět  +1 1.9.2016 6:41
Aj tisícmíľová cesta musí začať jednoduchým krokom.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.