Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Apple vydal verzi Safari pro vývojáře

Google i Mozilla již vydaly speciální verze svých prohlížečů určené pro vývojáře - Chrome Canary a Firefox Developer Edition. K novinkám v prohlížeči Edge se vývojáři mohou dostat přes program Windows Insider, jenže spolu s ním si musejí nainstalovat nestabilní, testovací verzi Windows. Apple již dříve vydal velmi ranou verzi WebKitu postavenou na Safari, kterou nazýval WebKit Nightly, ta je ale plná bugů a její použitelnost není na dobré úrovni.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Pro vývojáře a všechny, kteří si chtějí vyzkoušet nový WebKit, ale nechtějí opravdu ranou verzi, tak Apple vydal Safari Technology Preview, kam bude každé dva týdny implementovat opravy a nové funkce. Vývojáři tak budou moci připravit web zítřka již dnes.

Nejvýznamnější funkcí je podpora ECMAScriptu 6, nový kompilátor JavaScriptu, lepší podpora webové databáze IndexedDB, možnost pracovat se schránkou v JavaScriptu (jeden z posledních důvodů, proč ještě některé weby používají Flash) a Content Security Policy Level 2.

Safari Technology Preview je dostupný na stránkách Applu pro vývojáře volně ke stažení.

Zdroj: Apple


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 31.3.2016 7:22
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!