Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Chrome 50 končí se starými systémy

V současné době nejpoužívanější prohlížeč, Google Chrome, ukončil podporu v zastaralých verzích systémů. Nový Google Chrome 50 se tak již nedostane na Windows XP a Windows Vista, z jablečných systémů to je OS X 10.6 Snow Leopard, OS X 10.7 Lion a OS X 10.8 Mountain Lion. Google tak podporuje pouze 4 roky staré verze OS X, pravděpodobně díky tomu, že Apple nabízí aktualizace zdarma a tak je instaluje většina uživatelů ihned po vydání.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Kromě zrušení podpory zastaralých systémů se Chrome 50 dočkal také vylepšených webových notifikací. Nově notifikace umožňují nastavit mnohem více grafických detailů, například obrázek u tlačítek. Dají také zdrojovému webu vědět, jestli je uživatel aktivně zrušil.

Již několik verzí však uživatelé čekají na redesign podle Material Designu, který postupně prosakuje do všech produktů Googlu. Zatím ho nedostal webový Google Play Store a již zmíněný Google Chrome. Ten by se teoreticky mohl redesignu dočkat v další verzi s číslem 51, jde ovšem pouze o přání některých uživatelů, které Google vyplnit nemusí. Dávalo by to ale smysl, je v jeho zájmu, aby se všechny produkty držely stejného designu a uživatel tak na první pohled věděl, co má udělat.

Zdroj: Chrome releases blog


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 15.4.2016 12:32
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Avatar
Fisty256
Člen
Avatar
Fisty256:15.4.2016 16:11

Konecne...

 
Odpovědět
15.4.2016 16:11
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.