PHP týden Předvánoční slevová akce
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %

Doména .eu na 10 let za tři stovky

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

EURid, správce nadnárodní domény .eu, oslavil tento týden 10 let od svého založení. Na oslavení této akce si připravil akci pro všechny nové zákazníky a nově zaregistrované domény. Až do soboty 16. dubna 2016 bude nabízet koupi jakékoliv nové domény .eu na 10 let pouze za 10 euro. Konečná cena domény ovšem záleží na registrátorech, proto se cena u různých poskytovatelů může lišit. Někteří čeští registrátoři slevu neposkytují vůbec.

V Česku je nejvýhodnější zaregistrovat si doménu například u společnosti Wedos nebo ONEbit. Slevu dále nabízí také například Czechia (Zoner). U Wedosu zaplatíte 275 Kč bez DPH, s DPH 333 korun. ONEbit si účtuje 10 euro dle aktuálního kurzu, s DPH se cena dostane přibližně na 325 korun. Czechia je ze zmíněných nejdražší, bez DPH zaplatíte 499 korun. Odečtení slevy funguje u prvního a posledního zmíněného registrátora automaticky, pokud registrujete u ONEbit, musíte si o slevu napsat na email podpory (support@onebit.cz) a uvést heslo 10-10-10.


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 14.4.2016 10:50
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!