Java týden Java týden
Aprílový black friday tě nenechá v klidu! Až 80 % prémiového obsahu zdarma. Více informací
Pouze tento týden slevy až 80 % na programování v Javě

Doména .eu na 10 let za tři stovky

Zpravodajství Web Doména .eu na 10 let za tři stovky

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

EURid, správce nadnárodní domény .eu, oslavil tento týden 10 let od svého založení. Na oslavení této akce si připravil akci pro všechny nové zákazníky a nově zaregistrované domény. Až do soboty 16. dubna 2016 bude nabízet koupi jakékoliv nové domény .eu na 10 let pouze za 10 euro. Konečná cena domény ovšem záleží na registrátorech, proto se cena u různých poskytovatelů může lišit. Někteří čeští registrátoři slevu neposkytují vůbec.

V Česku je nejvýhodnější zaregistrovat si doménu například u společnosti Wedos nebo ONEbit. Slevu dále nabízí také například Czechia (Zoner). U Wedosu zaplatíte 275 Kč bez DPH, s DPH 333 korun. ONEbit si účtuje 10 euro dle aktuálního kurzu, s DPH se cena dostane přibližně na 325 korun. Czechia je ze zmíněných nejdražší, bez DPH zaplatíte 499 korun. Odečtení slevy funguje u prvního a posledního zmíněného registrátora automaticky, pokud registrujete u ONEbit, musíte si o slevu napsat na email podpory (support@onebit.cz) a uvést heslo 10-10-10.


 

 

Zprávu pro vás napsal Pavel Junek 14.4.2016 10:50
Avatar
Autor se zajímá o Android a věnuje se webtvorbě. Pro ITnetwork píše o zajímavých projektech z crowdfundingových serverů a zprávy ze světa mobilních technologií.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!