BF Summer sales
Pouze tento týden sleva až 80 % na HTML & CSS a JavaScript
80 % bodů zdarma na online výuku díky naší Letní akci!

Evernote mění ceny a omezuje variantu zdarma

Populární multiplatformní zápisník Evernote mění ceny a osekává variantu Basic, která je pro všechny uživatele dostupná zdarma.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Svoji popularitu získal Evernote právě na tom, že umožňoval synchronizovat své poznámky se všemi možnými zařízeními, v nabídce nechybí aplikace pro Windows, macOS, Android, iOS nebo Windows Phone. Samozřejmostí je i webová aplikace pro přístup z nepodporované platformy.

Právě přístup odkudkoli Evernote nyní těm, kteří neplatí, omezí. Synchronizovat totiž bude možné maximálně ze dvou zařízení, pro tři a více bude nutné zakoupit libovolnou placenou variantu. Varianta zdarma také nebude podporovat například přikládání PDF k poznámkám nebo offline práci s poznámkami, přibyla naopak možnost zamykání poznámek na mobilních zařízeních, která byla doteď k dispozici pouze v placených variantách Evernotu. Omezení nahraných 60MB měsíčně se nemění, ale i když se zdá 60MB málo, k využívání Evernotu bez nahrávání souborů to bohatě postačí.

Varianty Plus a Premium o možnost synchronizovat s neomezeným počtem zařízení ochuzeny nebyly, taktéž je možné s poznámkami pracovat bez připojení k internetu. Varianta Plus nyní stojí $3.99 měsíčně (dříve $2.99), varianta Premium $7.99 (dříve $5.99).

Zdroj: Evernote Blog


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 29.6.2016 8:21
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Avatar
pocitac770
Redaktor
Avatar
pocitac770:29.6.2016 16:23

Ještě, že jsem dostal od někoho (teď nevím, jestli Lenovo nebo T-mobile) permanentní premium účet zdarma :D

 
Odpovědět
29.6.2016 16:23
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar

Člen
Avatar
Odpovídá na pocitac770
:29.6.2016 16:59

T-Mobile rozdával jen Deezer, tak to bude asi Lenovo. :D

 
Odpovědět
29.6.2016 16:59
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.