Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Java týden

Facebook spojí sportovní fanoušky

Facebook spustil službu Sports Stadium hub, která spojí sportovní fanoušky. Na jednom místě a přehledně si totiž uživatel zobrazí komentáře od expertů, aktuální stav zápasu nebo třeba komentáře přátel a statusy, které se k zápasu vztahují.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Veškerý obsah aplikace bude pocházet buď přímo z Facebooku od jednotlivých uživatelů, nebo od společnosti Sportradar, která bude zprostředkovávat informace o zápasu. Facebook si tak ponechá na starost jen sociální stránku věci.

Jedná se o jistou konkurenci pro Twitter, který je v případě sportovních zápasů velmi využívaný. Bohužel, snadno se konverzace přesune k něčemu úplně jinému, než je daný zápas. Twitter navíc nedokáže vše o zápasu soustředit na jedno místo, uživatel tak musí spoléhat na to, že každý, kdo o zápasu něco napíše, přidá mention, například @NHL.

Hub byl zatím uvolněn pouze pro systém iOS, pro Android bychom ho ale mohli očekávat brzy. Své místo by také mohl nalézt v chytrých televizích, kde by se příspěvky přátel, sportovců, komentátorů a ostatních lidí, které zápas zajímá, zobrazovaly přímo v obraze. Využít by Facebook mohl spolupráci s televizními stanicemi a HbbTV, které dnes podporuje prakticky každá chytrá televize. "News feed" z ČT 24 si uživatel může pomocí HbbTV zobrazit na každém kanálu České televize bez toho, aby musel neustále listovat zprávami.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 21.1.2016 13:24
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!