Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij podzimní akce 30% výuky zdarma!
Python týden

Font Awesome je na Kickstarteru

Populární balík ikon pro web, Font Awesome, je na Kickstarteru s novou verzí číslovanou 5. Ta bude i nadále open-source, ale objeví se i placená varianta Pro, ve které bude více ikon a další výhody.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Licenci pro individuální použití, nebo použití v malé skupině lidí, lze na Kickstarteru zakoupit za $40, tedy o 200 dolarů levněji, než po skončení kampaně - poté totiž bude stát tato licence $240. Doteď bylo možné zakoupit i early backer variantu, která byla ještě o polovinu levnější. Na $20 se dostanou i studenti, kteří chtějí ikony používat pro své soukromé projekty.

V ceně budou i SVG varianty ikon, které doteď nebyly dostupné přímo od tvůrců ikon, na GitHubu ale byly k sehnání od třetích stran. Postupně se splnily i stretch goaly a dostupná bude například desktop aplikace, ve které bude možné tvořit vlastní balíčky ikon. SVG varianty ikon se dočkají i uživatelé, kteří budou používat Free variantu balíčku. Oproti současné verzi se také objeví tenčí verze ikon. Kromě toho to budou mít snazší i grafici, kteří budou mít k dispozici plugin do Photoshopu, Illustratoru nebo Sketche.

Na projekt se v současné době vybralo skoro půl milionu dolarů a tím byla i překročena cílová částka - ikon se tedy uživatelé rozhodně dočkají. Očekávané vydání je v květnu 2017. Kromě samotných ikon je možné přispět jen tak nebo si zakoupit tričko a hrnek s ikonami.

Zdroj: Kickstarter


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 31.10.2016 19:55
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!