September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Google nestíhá posílat Pixely, dává $50 omluvu

Google má problémy s rozesíláním Pixelů, protože nestíhá. Objednávky totiž předčily očekávání společnosti, a tak při odesílání telefonů uživatelům dochází k velkým prodlevám. Toho si je Google moc dobře vědom a tak nabízí uživatelům, kterým telefon nedorazí podle plánu, 50 dolarů na nákupy v Google Play Store jako omluvu.


Takto vypadá Pixel; Zdroj: Google

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Těm, kteří svůj Pixel zatím neobdrželi, i když už si ho měli užívat, poslal Google e-mail, ve kterém se za vzniklé problémy omlouvá a slibuje, že pokázku na 50 dolarů zašle uživatelům co nejdříve po tom, co telefon dorazí k uživateli. Uživatelé se s tím pochlubili například na Redditu nebo Google+. Uživatelé se bohužel z e-mailu nedozvěděli, jak dlouho bude trvat, než jim Pixel dorazí, jeden z uživatelů ale na Redditu ohlásil, že se z očekávaného doručení v listopadu stal prosinec.

Tiskový mluvčí Googlu se vyjádřil velmi střídmě, a to tak, že poptávka překročila nabídku a Google doplní zásoby Pixelů co nejdříve to půjde. Potvrdil také rozeslání těchto e-mailů. Již jsme se ale nedozvěděli například to, kolik uživatelů se svého Pixelu počká později, než očekávali.

Zdroj: TechCrunch


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 31.10.2016 19:23
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!