První novoroční výprodej PHP týden
80 % bodů zdarma díky akci Black Friday!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP

Google slaví Halloween, zahrajte si hru

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Google slaví Halloween. Na své domovské stránce vyměnil obvyklé logo za sváteční doodle, který v sobě skrývá hru s kočičkou, která bojuje proti duchům.

Naši partneři možná hledají právě tebe!

Hrajete za kočičku s kouzelnickou hůlkou, která se zbavuje duchů, kteří na ni útočí. Tu provádíte tak, že kreslíte symboly, které jsou nad nimi, konkrétně V, obrácené V, horizontální čáry, vertikální čáry a blesky, případně kombinace všech. Blesk navíc, v případě úspěšného namalování, odstraní některé symboly z ostatních duchů, případně je úplně zničí. K dispozici je pět úrovní (školní knihovna, jídelna, učebna, tělocvična a střecha), na konci každé z nich čeká nejsilnější duch v různé podobě, například v podobě kotle. Celou hru samozřejmě doplňují životy - když se duch přiblíží příliš, kočka přijde o život, kterých má celkem 5. V průběhu si je může hráč doplnit kreslením srdíček, která se čas od času objeví vedle duchů.


Halloweenský doodle s kočičkou; Zdroj: Google

Zajímavostí je, že se Google tento rok vyhnul Rusku, ve kterém byl poslední Halloweenský doodle, tedy ten z roku 2014, přístupný. Stejně tak si hru s kočičkou nezahrají lidé v některých státech v Austrálii.

Zdroj: Google


 

 

Zprávu pro vás napsala 30.10.2016 19:42
Avatar
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!