Discount week - September
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Google slaví Halloween, zahrajte si hru

Google slaví Halloween. Na své domovské stránce vyměnil obvyklé logo za sváteční doodle, který v sobě skrývá hru s kočičkou, která bojuje proti duchům.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Hrajete za kočičku s kouzelnickou hůlkou, která se zbavuje duchů, kteří na ni útočí. Tu provádíte tak, že kreslíte symboly, které jsou nad nimi, konkrétně V, obrácené V, horizontální čáry, vertikální čáry a blesky, případně kombinace všech. Blesk navíc, v případě úspěšného namalování, odstraní některé symboly z ostatních duchů, případně je úplně zničí. K dispozici je pět úrovní (školní knihovna, jídelna, učebna, tělocvična a střecha), na konci každé z nich čeká nejsilnější duch v různé podobě, například v podobě kotle. Celou hru samozřejmě doplňují životy - když se duch přiblíží příliš, kočka přijde o život, kterých má celkem 5. V průběhu si je může hráč doplnit kreslením srdíček, která se čas od času objeví vedle duchů.


Halloweenský doodle s kočičkou; Zdroj: Google

Zajímavostí je, že se Google tento rok vyhnul Rusku, ve kterém byl poslední Halloweenský doodle, tedy ten z roku 2014, přístupný. Stejně tak si hru s kočičkou nezahrají lidé v některých státech v Austrálii.

Zdroj: Google


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 30.10.2016 19:42
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!