Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Inteligentní řazení na Instagramu nebude

Zpravodajství Web Inteligentní řazení na Instagramu nebude

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Populární síť pro sdílení fotografií Instagram nedávno oznámila, že zruší chronologické řazení feedu, tedy fotek ostatních uživatelů. Místo toho chtěla zavést inteligentní řazení, které by uživatelům doporučovalo relevantní příspěvky, stejně, jako to má například Facebook.

Proti tomuto řazení se řada uživatelů ohradila, na internetu dokonce vznikaly petice. Když už to vypadalo, že chronologickému řazení je opravdu konec, několik hodin před plánovaným nasazením zveřejnil Instagram nový Tweet, kde tvrdí, že svým uživatelům naslouchají a prozatím tedy zůstanou u chronologického řazení, tedy takového, kdy jsou příspěvky seřazeny podle datumu publikace a uživatel tak vidí nejdříve ty nejnovější. Některé mu ale mohou uniknout, pokud se na Instagram příliš dlouhou dobu nepodívá.

Od chronologického řazení příspěvků se odklonily i další sociální sítě v čele s Facebookem a Twitterem. Facebook již toto řešení používá již dlouhou dobu, Twitter ale podstatnou část svého života řadil tweety chronologicky a proti nasazení ingeligentního řazení se také řada uživatelů ohradila, bohužel to nemělo patřičný účinek a Twitter stejně inteligentní řazení nasadil.

Zdroj: @instagram


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 29.3.2016 4:51
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Miniatura
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Avatar
Lukáš Pilarik:30.3.2016 16:53

Super, říkal říkal jsem si, že by udělali totalni blbost :)

 
Odpovědět 30.3.2016 16:53
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.