Discount week - September
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Microsoft končí s BitCoiny

Před rokem a několika měsíci začal Microsoft příjímat virtuální měnu BitCoin jako platidlo na Xbox Store a Windows Store. Nyní od něj upouští.

V prosinci 2014 Microsoft integroval do svého vyhledávače Bing konvertor BitCoinu na běžné měny. Několik dní poté přidal BitCoin jako alternativní platidlo do svého Windows Store a Xbox Store, dobíjet pomocí BitCoinů se tak dal Microsoft účet. Microsoft byl první z velkých společností, které začaly příjímat BitCoin pro nákup virtuálního obsahu.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Nyní ale začal od této praktiky upouštět. Definitivně zrušil možnost dobíjení účtu BitCoiny, již také nebude provádět refundace. Existující BitCoiny na Microsoft účtech ale bude možné ještě využít.

Microsoft změnu zveřejnil na svém webu, připojil ale text, že se týká pouze Windows 10 a Windows 10 Mobile. Vzhledem k tomu, že Microsoft Account nehledí na platformu, ze které je dobíjen, nebo používán, je velmi pravděpodobné, že se změna vztahuje i na dobíjení z ostatních platforem.

Microsoft BitCoiny zrušil chvíli po tom, co se někteří vývojáři negativně vyjádřili k budoucnosti BitCoinu nebo prohlásili, že jsou kryptoměny mrtvé. I tak se ale jednalo o zajímavý experiment, který možná Microsoft využije v budoucnosti.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 14.3.2016 19:08
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!