PHP týden Předvánoční slevová akce
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %

Netflix už funguje offline, zatím pouze na mobilech

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Netflix na Twitteru oznámil velmi příjemnou novinku - v mobilních aplikacích je nově možné videa nejen streamovat, ale i stahovat. Netflix tak budou moci uživatelé sledovat i v letadle, vlaku nebo na jiných místech, kde není Wi-Fi, případně je na streaming příliš pomalá.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

V aplikaci se vedle tlačítka pro přehrání u některých videí objevilo i tlačítko na stažení. Pomocí toho může uživatel vybraná videa stáhnout například před cestou vlakem, a ve vlaku se poté dívat na svůj oblíbený seriál i v místech, kde není signál mobilních operátorů, a tak ani vlaková Wi-Fi nefunguje. Bohužel, kvůli licencím je zatím nabídka stáhnutelných videí velmi omezená, ke stažení je ale uvolněna veškerá produkce Netflixu, tedy například Orange is the New Black nebo Narcos, od třetích stran si mohou uživatelé stáhnout například Breaking Bad nebo Star Gate.

Tlačítko ke stažení se k uživatelům dostalo s aktualizací mobilní aplikace, pro zpřístupnění stahování tedy stačí stáhnout poslední verzi aplikace z App Store nebo Google Play. K dispozici jsou dvě varianty videí - Standard quality a Higher quality, bohužel, Netflix nespecifikuje rozlišení ani jedné z nich.

Zdroj: The Verge


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 30.11.2016 19:25
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!