Benefit portál
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swift
30 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Netflix už funguje offline, zatím pouze na mobilech

Netflix na Twitteru oznámil velmi příjemnou novinku - v mobilních aplikacích je nově možné videa nejen streamovat, ale i stahovat. Netflix tak budou moci uživatelé sledovat i v letadle, vlaku nebo na jiných místech, kde není Wi-Fi, případně je na streaming příliš pomalá.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

V aplikaci se vedle tlačítka pro přehrání u některých videí objevilo i tlačítko na stažení. Pomocí toho může uživatel vybraná videa stáhnout například před cestou vlakem, a ve vlaku se poté dívat na svůj oblíbený seriál i v místech, kde není signál mobilních operátorů, a tak ani vlaková Wi-Fi nefunguje. Bohužel, kvůli licencím je zatím nabídka stáhnutelných videí velmi omezená, ke stažení je ale uvolněna veškerá produkce Netflixu, tedy například Orange is the New Black nebo Narcos, od třetích stran si mohou uživatelé stáhnout například Breaking Bad nebo Star Gate.

Tlačítko ke stažení se k uživatelům dostalo s aktualizací mobilní aplikace, pro zpřístupnění stahování tedy stačí stáhnout poslední verzi aplikace z App Store nebo Google Play. K dispozici jsou dvě varianty videí - Standard quality a Higher quality, bohužel, Netflix nespecifikuje rozlišení ani jedné z nich.

Zdroj: The Verge


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 30.11.2016 19:25
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!