Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
JavaScript týden

Twitter se naučil nahlašování více účtů

Twitter je jednou z největších sociálních sítí světa, to mu ale kromě počtu spokojených uživatelů přináší i jisté procento účtů s nekalou aktivitou. Doteď mohli poctiví uživatelé nahlašovat účty s aktivitou, která odporuje Pravidlům Twitteru a celý proces byl tak příliš obtížný, obtěžovalo se ho provádět pouze několik uživatelů. To teď Twitter chce změnit tím, že zavádí možnost náhlásit několik účtů v dávkách.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Tato nová možnost může přitom nahlašování zrychlit více, než se zdá, Twitter totiž může najednou zabanovat celou nahlášenou dávku, pokud budou mít účty podobné rysy. Tuto novou možnost Twitter nasadí na iOS, Androidu, webu twitter.com a do zbytk během několika příštích týdnů.

Minulý rok tehdejší CEO Twitteru, Dick Costolo, prohlásil, že "příliš dobře s porušováním Pravidel a s trolly nebojují, to je samozřejmě stálo uživatele," a dal tím najevo, že bude s porušováním Pravidel a trollováním bojovat více, než doposud. Těmto plánům svědčilo také to, že si na Twitter fórech vzal osobní odpovědnost za ignoraci porušování Pravidel v době, kdy byl CEO.

Můžeme pouze doufat, že tím bude prostředí na Twitteru pro uživatele ještě příjemnější, než doposud.

Zdroj: Twitter Blog, @Safety


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 26.4.2016 7:22
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!