September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Twitter ukončil službu Vine

Twitter oznámil konec služby Vine. Zatím se nic velkého neděje, protože zatím vše běží jako doteď. V příštích měsících však Twitter pomalu Vine ukončí. Videa, která jsou již nahraná, však smazaná nebudou. Jednou určitě, žádný konkrétní termín však zatím stanoven nebyl a vypadá to, že se Twitter bude snažit stávající obsah zachovat tak dlouho, jak jen to bude možné.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Vine byl Twitterem koupen v roce 2012, tedy před čtyřmi lety, a to ještě dříve, než vůbec byla služba spuštěna. Při spuštění sloužila ke sdílení krátkých videí do šesti sekund, později Twitter limit zvolnil. I tak ale Vine očividně nepřinesl takový úspěch, jaký Twitter očekával. Navíc se postupně sdílení videa naučily i ostatní sociální sítě, do většího povědomí běžných uživatelů se také více dostaly GIFy, a tak samostatná síť na krátká videa pomalu ztratila smysl.

Zatím jsou otevřené registrace i nahrávání nového obsahu, stahování aplikací i prohlížení obsahu na webu, je ale jen otázkou času, kdy Twitter začne Vine postupně uzavírat. Do té doby si však ještě všichni mohou vyzkoušet službu, která měla být denně navštěvována uživateli, ale bohužel neuspěla v takovém měřítku, aby se vyplatilo ji udržovat při životě.


Logo Vine, služby, která neuspěla; Zdroj: Vine

Zdroj: TechCrunch


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 30.10.2016 21:43
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!