Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

YouTube přešel na Material design

Google již několik let pozvolna nasazuje ve všech svých aplikacích a službách nový Material design. Začal s ním na Androidu, konkrétně u verze Lollipop, poté se Material rozšířil i do dalších mobilních aplikací od Googlu a následně také do aplikací třetích stran. Poté se Material design začal objevovat i ve webových službách, například v e-mailu Inbox by Gmail, následně zamířil i na sociální síť Google Plus a nyní se, po dlouhé době, objevil i na YouTube.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Material design je na YouTube možné vynutit pomocí změny cookie již několik týdnů, tato vynucená změna ovšem fungovala pouze když byl uživatel odhlášen. Po přihlášení se opět navrátil zpět starý vzhled YouTube. Nyní ale Google začal novou podobu YouTube šířit mezi uživatele. Většině již přihlášených uživatelů se sice zatím Material design neobjevil, v nově nainstalovaných prohlížečích se ale již většinou Material design objevuje.

Nový YouTube; Zdroj: The Next Web

Při redesignu došlo k celkovému zjednodušení, nový YouTube je také snazší ovládat na dotykových displejích, například u hybridů. Na monitor se sice vleze trošku méně obsahu, ale za snazší ovládání tento neduh většina uživatelů vymění.

Pokud ještě Material design na YouTube nemáte, můžete ho očekávat v následujících dnech a týdnech.

Zdroj: YouTube


 

Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Článek pro vás napsala 30.6.2016 19:36
Avatar
Aktivity (0)

 

 

Komentáře

Avatar
Jan Šimerda
Člen
Avatar
Jan Šimerda:30.6.2016 22:15

Google fonts taky přešel na material design, nově na adrese fonts.google.com :-)

 
Odpovědět
30.6.2016 22:15
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar

Člen
Avatar
Odpovídá na Jan Šimerda
:1.7.2016 9:16

Google Fonts ale zase není úplně pro koncové uživatele, jako spíš pro vývojáře. Celkem bych se divil, že jim to trvalo tak dlouho, kdyby to kompletně nepřekopali.

 
Odpovědět
1.7.2016 9:16
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.