Letní akce PHP týden
Pouze tento týden sleva až 80 % na kurzy PHP. Lze kombinovat s akcí Letní slevy na prémiový obsah!
Brno? Vypsali jsme pro vás nové termíny školení Základů programování a OOP v Brně!

YouTube Rewind 2015 je venku

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jak je již každoročním zvykem, v prosinci se na kanálu YouTube Spotlight objeví YouTube Rewind - video shrnující uplynulý rok na YouTube.

V YouTube Rewindu si většinou zahrají známí YouTubeři, popřípadě jsou prováděny různé parodie hudebních klipů. Poprvé se YouTube Rewind vrací i do minulých let a připomeneme si tak například Ice Bucket Challenge, který sehrál významnou roli i v minulém Rewindu. YouTubeři se totiž navzájem polévali.

Hudbu pro letošní YouTube Rewind zajistil Avicii. Jako se již pomalu stává tradicí, v YouTube Rewindu se objevil také nejodebíranější YouTuber PewDiePie.

YouTube Rewind není ale jediné ohlédnutí Googlu za uplynulým rokem, publikuje například také statistiky vyhledávání pod názvem Google Trendy.

Zdroj: YouTube Spotlight


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 9.12.2015 22:42
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Neaktivní uživatel:10.12.2015 11:15

Ten žralok v autobuse je boží :D! V tom bych šel na jakoukoliv párty :D

Odpovědět  +2 10.12.2015 11:15
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.