Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

YouTube Rewind 2015 je venku

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Jak je již každoročním zvykem, v prosinci se na kanálu YouTube Spotlight objeví YouTube Rewind - video shrnující uplynulý rok na YouTube.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

V YouTube Rewindu si většinou zahrají známí YouTubeři, popřípadě jsou prováděny různé parodie hudebních klipů. Poprvé se YouTube Rewind vrací i do minulých let a připomeneme si tak například Ice Bucket Challenge, který sehrál významnou roli i v minulém Rewindu. YouTubeři se totiž navzájem polévali.

Hudbu pro letošní YouTube Rewind zajistil Avicii. Jako se již pomalu stává tradicí, v YouTube Rewindu se objevil také nejodebíranější YouTuber PewDiePie.

YouTube Rewind není ale jediné ohlédnutí Googlu za uplynulým rokem, publikuje například také statistiky vyhledávání pod názvem Google Trendy.

Zdroj: YouTube Spotlight


 

 

Zprávu pro vás napsal Michal Vašíček 9.12.2015 22:42
Avatar
Autor je webař, čas od času udělá i mobilní appku. Před Windows dává přednost Linuxu, ale ještě raději má macOS. Podílí se na překladech v Mozille, dobrovolničí i jinde, k tomu se snaží rozvíjet sebe sama.
Všechny články v sekci
Zprávy ze světa internetu
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Neaktivní uživatel:10.12.2015 11:15

Ten žralok v autobuse je boží :D! V tom bych šel na jakoukoliv párty :D

Odpovědět  +2 10.12.2015 11:15
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.