Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Mezi 13:00 až cca 15:00 proběhne pravidelná odstávka sítě z důvodu aktualizace. Web bude po celou dobu nedostupný.
C# week + discount 30

Pokročilá tvorba v Adobe Illustrator - Online kurz

Máš za sebou kurz Základy vektorové grafiky v Adobe Illustrator a chceš se toho naučit ještě víc? Pak se můžeš pustit do tutoriálů pro pokročilé!

16 lekcí

Co tě tutoriály o pokročilé tvorbě naučí?

Základy už umíš, takže se v kurzu vrhneš rovnou na pokračování. Naučíš se používat Clipping masku a Isolation mód, také efektivní zarovnání a použití pupper warpu. Dozvíš se, jak využívat Pathfinder, a jaký je rozdíl mezi Drop shadow a Blur, mezi Gradientem a Gredientem, a jak lze v Adobe Illustratoru využívat text tool.

Budeme se také věnovat tvorbě firemních identit - především tvorbě loga, vizitky, kalendáře, bannerů, printových materiálů, ale také si ukážeme, jak vytvořit menu, úvodní stránku a jiné podklady.

Poslední tři lekce jsou věnovány tvorbě postavy - naučíš se vytvářet hlavu, tělo a oblečení a také postavu z profilu.

Ať už tě pokročilá práce s Adobe Illustratorem zajímá z jakýchkoli důvodů, v tomto kurzu se určitě naučíš spoustu užitečných dovedností - a navíc zábavnou formou.

Online tutoriály pokročilé tvorby v Illustratoru

-15% Cena: 351 Kč 297,50 Kč (119 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity