IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 7 - Tvorba firemních identit v AI - Vizitka

V předchozím kvízu, Kvíz - Text tool a tvorba loga v Adobe Illustrator, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z předchozích lekcí.

Společně se dnes pustíme do další tvorby firemní identity. Jednou z hodně používaných i v dnešní době jsou vizitky. Vizitky samozřejmě můžeme mít i v el. podobě, mluvíme tu ale samozřejmě o těch papírových, které máme většinou v peněženkách, případně na pracovních stolech spousty. Naučíme se, jak si vytvořit vlastní pěknou vizitku za pomocí Adobe Illustratoru. Ukážeme si, jak se dá vytvořit vizitka na šířku i výšku, aby to vypadalo k světu.

Jakou vizitku budeme vytvářet

Samozřejmě existuje spousta variant, i ty varianty s netradičními tvary v podobě nějakých symbolů. Já sám moc zastáncem neobvyklých tvarů nejsem, protože se takové vizitky mohou rychle zohýbat, poničit atd. Proto si vytvoříme klasickou formu (pokud budete mít zájem, mohu později připojit i netradiční tvary). Formát bude standardní velikosti 90x50mm se spadávkou 2,5mm a safe zónou 2,5mm. Pokud nevíte, co tyto pojmy znamenají, níže si je samozřejmě vysvětlíme. Můžeme použít samozřejmě i evropský formát 85x54mm, mně osobně se však lépe pracuje s výše uvedeným formátem. Samotné nastavení ovšem nechám na vás.

Formát vizitky

Co do vizitky budeme chtít uvést

Vizitka by


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Koupit tento kurz

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za pouhých 1 625 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto balíčku získáš přístup ke všem 39 článkům (27 lekcí, 12 testů) tohoto kurzu.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V této lekci si opět ukážeme jeden z praktických příkladů. Budeme vytvářet vlastní vizitku, která by se měla skvěle hodit k naší firemní identitě.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Filip Kraic
Avatar
Filip Kraic
Aktivity