IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Řešené úlohy k 9. lekci Adobe XD

V minulé lekci, Adobe XD - Tvoříme prototypy základy, jsme se zabývali základními prototypy a jejich možnostmi. Ukázali jsme si rolování a přechod na jinou stránku jako základní prototypy.

Následující 3 cvičení vám pomohou procvičit znalosti v grafickém softwaru Adobe XD z minulých lekcí. Ve vlastním zájmu se je pokuste vyřešit sami. Pod článkem máte pro kontrolu řešení ke stažení. Ale pozor, jakmile se na něj podíváte bez vyřešení příkladů, ztrácí pro vás cvičení smysl a nic se nenaučíte :)

Pokud si opravdu nebudete vědět rady, podívejte se raději znovu do minulých tutoriálů a pokuste se na to přijít.

V těchto cvičeních pokračujeme v tvorbě webu pro hotel v Českém Krumlově z předchozího cvičení Řešené úlohy k 8. lekci Adobe XD.

Buď pokračujte ve svém dokumentu, který si v průběhu cvičení vytváříte, nebo si můžete stáhnout přiložený soubor Cviceni_Adobe_XD_prototypy_zaklady a ve složce Zadani/ použít k práci soubor Zadani_cviceni_www_hotel_prototypy_zaklady.xd. Je to zároveň řešení z předchozího cvičení.

Nyní se budeme věnovat prototypům, které budeme potřebovat pro scrollování nebo přechod na jiné stránky. K naší úvodní stránce si vytvoříme podstránku "O hotelu" a naším úkolem bude odkázat scrollováním na kontakty, přesměrování na stránku "O hotelu" a vrácení zpět.

Jednoduchý příklad

Použijeme jeden z nejlehčích prototypů a to Scroll na některou z našich vytvořených sekcí. Budeme chtít z menu přesměrovat z kontaktů dolů


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh a certifikátem za exkluzivní cenu 637,50 Kč
Aktuální stav konta 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 27 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 113 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Obsah článku spadá pod licenci Premium, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Co od nás v dalších lekcích dostaneš?
  • Neomezený a trvalý přístup k jednotlivým lekcím.
  • Kvalitní znalosti v oblasti IT.
  • Dovednosti, které ti pomohou získat vysněnou a dobře placenou práci.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Řešené úlohy v Adobe XD na téma prototypy - vytvoříme si základní prototypy typu Scroll to a Transition, nezapomeneme i na přesměrování zpět.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Filip Kraic
Avatar
Filip Kraic
Aktivity