Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Qt - Okenní/formulářové aplikace v C++ - Online kurz

Kurz se věnuje programování formulářových aplikací v C++ pomocí technologie Qt. Od jednoduché kalkulačky až po komplexnější okenní aplikace v C++.

24 lekcí

Co se v kurzu naučíš?

Budeš umět tvořit grafické aplikace o více oknech, které pracují s daty a mají reálnou přidanou hodnotu. Moderní kurz nabitý praktickými projekty tě posune dál na tvé cestě za platem až 90.000 Kč.

Qt tutoriál tě povede úvodem již od instalace frameworku. Začneš s vytvořením konzolové aplikace, okna a komponent od úplných začátků. Vyzkoušíš si vytvořit nejdříve kalkulačku a poté velký projekt, pokročilý kalendář.

Na tvorbě kalkulačky se v praxi seznámíš MVC architekturou frameworku Qt a krok po kroku si zhotovíš svojí první opravdovou formulářovou aplikaci!

Nakonec tě čeká projekt pokročilého kalendáře, který umí připomenout, zda někdo známý neměl a nebo nemá narozeniny v nejbližších dnech. Při tvorbě této aplikace budeš uveden do práce se soubory ve formátu JSON, vytvoříš si widget výsledků a správu osob.

Lekce

Cena: 425 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity