Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Lekce 20 - E-shop v ASP.NET - Základ - ProductManager obrázků

V minulé lekci, E-shop v ASP.NET - Základ - Pomocné metody obrázků, jsme si rozšířili náš již existující manažer ProductManager o pomocné metody pracující s obrázky.

V dnešním ASP.NET Core tutoriálu dokončíme úpravy třídy ProductManager implementací předepsaných metod z rozhraní IProductManager.

Dnes budeme pracovat především v business vrstvě, tedy v projektu Eshop.Business. Do aplikační vrstvy si krátce odskočíme až na úplném konci lekce.

Rozhraní IProductManager

V rozhraní IProductManager nejprve přidáme metodě CleanProduct() nepovinný parametr removeImages. Poté si do rozhraní připíšeme hlavičky metod SaveProductImages() a RemoveProductImage():


 

...konec náhledu článku...
Pokračuj dál

Znalosti v hodnotě stovek tisíc získáš za pár korun

Došel jsi až sem a to je super! Věříme, že ti první lekce ukázaly něco nového a užitečného.
Chceš v kurzu pokračovat? Přejdi do prémiové sekce.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit lekce a funkce postupně a po jednom 2 560 Kč
Koupit všechny aktuálně dostupné lekce s funkcí odevzdávání úloh za exkluzivní cenu 2 175 Kč
Na svém účtu máš aktuálně 0 Kč
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 33 lekcím s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 386 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první lekce z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.

Pozor, pokud si koupíš pouze tuto lekci, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech lekcí.

Koupit jen lekci 80 Kč
Na svém účtu máš aktuálně 0 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za kredity. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dále v několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

V ASP.NET Core tutoriálu dokončíme úpravy třídy ProductManager implementací předepsaných metod z rozhraní IProductManager.

Kredity získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Článek pro vás napsal Radek Vymětalík
Avatar
...
Aktivity