Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy ASP.NET Core MVC - Online kurz

On-line kurz zaměřený na programování webových aplikací v C# .NET s pomocí frameworku ASP.NET Core MVC a technologie Entity Framework.

15 lekcí

9 samostatných úloh

3 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co tě C# tutoriály naučí?

Naučíš se tvořit interaktivní webové aplikace, nejmodernější a nejpoužívanější typ aplikací snad ve všech odvětvích e-commerce. Jedná se o nejžádanější technologii na trhu práce s platem až 140.000 Kč.

C# tutoriál ti nejprve představí základní principy ASP.NET Core MVC a čeho je tento framework vlastně schopný. Následně zjistíš, že dynamické webové aplikace jsou oproti těm ustupujícím desktopovým budoucnost, a tak se vyplatí investovat čas do studia ASP.NET. Úvodní teoretický blok zakončíš prozkoumáním moderní architektury MVC, která ti v budoucnu usnadní tvorbu nejen rozsáhlých projektů.

Tvou první webovou aplikací bude generátor náhodných čísel. Na této aplikaci se naučíš především vytvářet modely, controllery a pohledy a také jak je propojit. Tím budeš mít zvládnuté základy implementace architektury MVC.

První plnohodnotnou aplikací však bude jednoduchá kalkulačka. Díky ní poznáš pokročilejší konstrukce, jako je třeba binding nebo validace.

Další aplikací, za kterou se rozhodně nebudeš muset stydět, bude tvůj osobní blog s databází článků a administrací. Přetvoříš jeho statickou verzi z kurzu Webové stránky krok za krokem na moderní dynamickou webovou aplikaci. Kromě principu scaffolding se naučíš používat populární technologii Entity Framework Core. Díky této technologii budeš schopný komunikovat s databází objektovým způsobem, aniž bys musel psát dotazy v jazyce SQL. Dále se dotkneme tématu Dependency Injection pro snadnější předávání závislostí. No a nakonec si aplikaci rozšíříš ještě o správu uživatelských účtů a rolí.

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Strukturu kurzu připravil David Čápka. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, nemovitosti a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály C# .NET

-29% Cena: 600 Kč 425 Kč
Sleva končí 5. února v 23:59

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.
Úvod do ASP.NET
Úvod do webových aplikací v ASP.NET
Úvod do MVC architektury v ASP.NET Core
První webová aplikace v ASP.NET Core MVC
Pohled, middleware a routování v ASP.NET Core MVC
-29% Kvíz - MVC, pohled, middleware, routování v ASP.NET Core MVC
Obsluha formulářů v ASP.NET Core MVC
Zpracování dat a validace v ASP.NET Core MVC
-29% Kvíz - Formuláře,  data, validace v ASP.NET Core MVC
-29% Řešené úlohy k 1.-7. lekci frameworku ASP.NET Core MVC
Úprava template MVC v ASP.NET Core
Úprava layotu a obsahových stránek v ASP.NET Core MVC
Scaffolding a Entity Framework v ASP.NET Core MVC
-29% Řešené úlohy k 8.-10. lekci frameworku ASP.NET Core MVC
-29% Úprava šablon administrace článků v ASP.NET Core MVC
-29% Úprava dalších šablon a editor v ASP.NET Core MVC
-29% Přihlášení v ASP.NET Core MVC
-29% Registrace v ASP.NET Core MVC
-29% Uživatelské role v ASP.NET Core MVC a dokončení blogu
-29% Řešené úlohy k 11.-15. lekci frameworku ASP.NET Core MVC
-29% Kvíz - Základy ASP.NET Core MVC
Tvůj certifikát e-learning kurzu Základy ASP.NET Core MVC


 

Aktivity