Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Lekce 28 - E-shop v ASP.NET MVC - Kontakt, články, routování

V minulé lekci, E-shop v ASP.NET MVC - Průvodce dokončením objednávky III, jsme dokončili implementaci nákupu v našem e-shopu a tím je klientská část kurzu hotova.

Než se v C# .NET tutoriálu pustíme do kratší části obchodu, která umožňuje administrátorům editaci objednávek, doprogramujeme několik jednoduchých funkčností.

Kontakt

Po kliknutí na položku menu "Kontakt" by se měl zobrazit formulář (viz obrázek), který umožní zákazníkovi odeslat dotaz na email našeho e-shopu. Vytvoření takové formuláře by pro vás nemělo být problémem a vlastní odeslání emailu také ne, neboť jsme odesílali potvrzovací email v minulém dílu, takže vše již máme připraveno. Funkčnost si tedy dopište, případně stáhněte v dalším dílu s kontrolním archivem celého projektu.

Kontaktní formulář e-shopu v ASP.NET

Články

Články jsou nástrojem pro administrátora, aby mohl na web přidat stránky s informacemi pro zákazníky. To mohou být například různá pravidla e-shopu nebo rady ohledně výběru zboží. Ostatně administrátor již má ve správě účtu pro tuto funkcionalitu připravena tlačítka Seznam článků a Editor článků. Přidání článků zahrnuje několik kroků, kterými jsme si zde již také několikrát prošli.

Datová vrstva


 

...konec náhledu článku...

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za body. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dále v několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Návody pro doplnění dalších funkcionalit do aplikace, než se pustíme do administrační části objednávek. Ukážeme si i jak přidávat nová routovací pravidla.

Omezená nabídka: Nauč se vše a ušetři

Koupit články a funkce postupně a po jednom 1088 bodů
Koupit všechny aktuálně dostupné články v sekci se všemi funkcemi za exkluzivní cenu 925 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
Koupí tohoto výhodného balíčku získáš přístup ke všem 35 článkům s kontrolou a certifikací a ještě navíc ušetříš 407 Kč. Nabídka je omezená pouze pro první články z kurzu a obsahuje exkluzivní slevu 15%.
925 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 2 712 Kč 2 306 Kč

Pozor, pokud si koupíš pouze tento článek, ztratíš nárok na speciální slevu 15% na balíček všech článků.

Pro přístup k článku potřebuješ 32 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
32 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo odpovídá 80 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem
Článek pro vás napsal JOF
Avatar
Aktivity (4)