Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.

Základy ASP.NET MVC - Online kurz

On-line kurz zaměřený na programování webových aplikací v C# .NET s pomocí frameworku ASP.NET MVC a technologie Entity Framework.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše C# tutoriály kompletně v češtině.

12 lekcí

Co tě C# tutoriály naučí?

Naučíš se tvořit interaktivní webové aplikace, nejmodernější a nejpoužívanější typ aplikací snad ve všech odvětvích e-commerce. Jedná se o nejžádanější technologii na trhu práce s platem až 140.000 Kč.

C# tutoriál ti nejprve představí základní principy ASP.NET MVC a čeho je tento framework vlastně schopný. Následně zjistíš, že dynamické webové aplikace jsou oproti těm ustupujícím desktopovým budoucnost, a tak se vyplatí investovat čas do studia ASP.NET. Úvodní teoretický blok zakončíš prozkoumáním moderní architektury MVC, která ti v budoucnu usnadní tvorbu nejen rozsáhlých projektů.

Tvou první webovou aplikací bude generátor náhodných čísel. Na této aplikaci se naučíš především vytvářet modely, controllery a pohledy a také jak je propojit. Tím budeš mít zvládnuté základy implementace architektury MVC.

První plnohodnotnou aplikací však bude jednoduchá kalkulačka. Díky ní poznáš pokročilejší konstrukce, jako je třeba binding nebo validace.

Další aplikací, za kterou se rozhodně nebudeš muset stydět, bude tvůj osobní blog s databází článků a administrací. Přetvoříš jeho statickou verzi z kurzu Webové stránky krok za krokem na moderní dynamickou webovou aplikaci. Kromě principu scaffolding se naučíš používat populární technologii Entity Framework. Díky této technologii budeš schopný komunikovat s databází objektovým způsobem, aniž bys musel psát dotazy v jazyce SQL. Dále si aplikaci rozšíříš ještě o správu uživatelských účtů a rolí.

No a nakonec si představíme technologii AJAX a jaké výhody nám přináší.

Prověřeno absolventy

Připraveno profesionály z oboru

Avatar
Kurz vytvořil David Čápka. David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

Online tutoriály C# .NET

Výpočet modů v ASP.NET MVC

Výpočet modů v ASP.NET MVC v 1.1

 118xNehodnocenoVydáno: 2014


 

Aktivity