Předvánoční Black Friday Předvánoční Black Friday
Až 80% zdarma! Předvánoční BLACK FRIDAY akce. Více informací

Lekce 26 - E-shop v ASP.NET MVC - Průvodce dokončením objednávky II

C# .NET ASP.NET MVC E-shop E-shop v ASP.NET MVC - Průvodce dokončením objednávky II

V minulé lekci, E-shop v ASP.NET MVC - Průvodce dokončením objednávky, jsme vytvořili první 2 kroky z průvodce dokončením objednávky. V dnešním C# .NET tutoriálu průvodce dokončíme.

Průvodce dokončením objednávky - pokračování

Pokud zákazník odsouhlasil zboží v košíku a máme jeho kontaktní údaje, necháme jej ještě vybrat způsob dopravy a platby. V našem příkladu zvolíme jen jednoduchý výběr způsobu dopravy, protože ostatní potřebné výběry bychom mohli vytvořit podobným způsobem.

Výběr způsobu dopravy

Výběr způsobu dopravy v ASP.NET MVC e-shopu

 

...konec náhledu článku...

Komerční článek (licence no-reselling)

Komerční článek (licence no-reselling)

Tento článek vznikl na základě mnohaletých zkušeností v oboru a popisuje vývoj profesionálního komerčního produktu nebo jeho součásti, kterou lze přímo využít za účelem zisku nebo proniknutí do komerční sféry IT odvětví.

Tyto vrcholové znalosti zpřístupňujeme samozřejmě pouze některým členům komunity, kteří se mají zájem vypracovat na profesionály v oboru a proto jsou k dispozici pouze za body. Kód z článku můžete použít pro jeden svůj komerční projekt. Není ho však možné přeprodávat (jednou zakoupit a poté prodat dálev několika projektech). Pokud potřebujete širší využití kódu, rádi se s vámi domluvíme na komerční licenci. Více informací naleznete v článku Licence.

Jste připraveni stát se profesionály v oboru? Stačí kliknout.

Popis článku

Požadovaný článek má následující obsah:

Implementujeme výběr způsobu dopravy, rozšíříme repository i business vrstvy o nové metody, přidáme akce do kontrolerů a vytvoříme jednoduchý pohled.

Koupit pouze tento článek

Pro přístup k článku potřebuješ 32 bodů
Na svém účtu máš aktuálně 0 bodů
32 bodů získáš za přidání svého článku na síť nebo za 80 Kč

Před koupí tohoto článku je třeba koupit předchozí díl

Koupí článku k němu získáš neomezený přístup a to napořád. Posuneš své znalosti zas kousek dopředu a zároveň nám pomůžeš udržovat celý projekt při životě a pomáhat vám tak k lepší budoucnosti.

Obsah článku spadá pod licenci Premium no-reselling II, koupí článku souhlasíš se smluvními podmínkami.

Body získáš, když podpoříš naši síť. To můžeš udělat buď zasláním symbolické částky na podporu provozu nebo přidáním obsahu na síť.

Dobít body můžeš okamžitě např.:

Kartou SMS Převodem
Kartou SMS Převodem

 

Aktivity (3)